top of page

KARPUZ TENTE

BOMB

   Dikkat çekici ve estetik yapısıyla Schatten Zeit BOMB , şirinliği ile mekanınıza sıcak ve davetkar bir hava katar. Sonsuz renk ve desen seçeneği ile de güneşten 3 yönlü koruma sağlar. Saçağa yapılabilecek dijital baskı sayesinde, tabela işlevi görür.

KÖRÜKLÜ TENTE

ROLLE

       Şık yapısıyla Schatten Zeit ROLLE , kütlesel plastik etkisi ile mekanınıza güvenilir ve davetkar bir hava katar. Sonsuz renk ve desen seçeneği ile de güneşten 3 yönlü koruma sağlar. Saçağa yapılabilecek digital baskı sayesinde, tabela işlevi görür, adeta mekanınızı tanıtır.

FRANSIZ TENTE

FRENCH

    Kaliteli ve asil görünüşü ile Schatten Zeit FRENCH , mekanınızı davetkar kılar. Sonsuz renk ve desen seçeneği ile de güneşten korumanın yanı sıra, mekanınıza Fransız estetiği katar. Saçağa yapılabilecek digital baskı sayesinde, tabela işlevi görür.

WINTENT

NAIVE

     Modern görünüşü ve cepheyi güneşten korumasıyla Schatten Zeit NAIVE, son yılların en çok tercih edilen sistemlerindendir. Sonsuz renk ve desen seçeneği ile de güneşten korumanın yanı sıra, mekanınıza adeta kalite katar. Saçağa yapılabilecek digital baskı sayesinde, tabela işlevi görür.

bottom of page